Πρακτική άσκηση στην εταιρεία Citizen Parking & Services για Artificial Intelligence, Οκτώβριος 2024

Η εταιρεία Cityzen Parking & Services, αναζητά τελειόφοιτο ή απόφοιτο μηχανικό με ειδίκευση ή ενδιαφέρον στο Artificial Intelligence (AI) για την πραγματοποίηση της πρακτικής του άσκησης ή για μερική απασχόληση. Στόχος είναι να συμβάλει στην ενσωμάτωση του AI στις επιχειρησιακές διαδικασίες της και στην περαιτέρω βελτίωση των υπηρεσιών της.

Προφίλ του υποψηφίου:

• Τελειόφοιτος Πολυτεχνικής Σχολής ή άλλης σχολής σχετικής με Μηχανική, Πληροφορική ή Επιστήμες
    Υπολογιστών.
  • Ισχυρό ενδιαφέρον και γνώση σε τομείς όπως το Artificial Intelligence, Machine Learning, και Data Analytics.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και ανάλυσης αναγκών.
  • Οργανωτικός με ικανότητα να ακολουθεί οδηγίες και διαδικασίες.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και δυνατότητα συνεργασίας σε πολυκλαδικές ομάδες.
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Εξοικείωση χρήσης εργαλείων λογισμικού για ανάπτυξη και ανάλυση.

Βιογραφικά σημειώματα των ενδιαφερόμενων θα αποστέλονται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομόυ στο hr@cityzen.com.gr με τίτλο “Πρακτική Άσκηση – AI”.

Αγγελία θέσης pdf

Ιστοσελίδα url